Noteikumi

Pateicamies par Jūsu interesi atpūsties Kalnavilkzemniekos!

Rezervācijas noteikumi

Lai veiktu rezervāciju, viesiem ir jāveic avansa iemaksa 20% apmērā no pakalpojuma pilnas cenas (saskaņā ar rēķinu). Rezervācija ir garantēta ar brīdi, kad rezervācijas iemaksa ir saņemta. Veicot rezervāciju, viesis apstiprina, ka ir iepazinies ar Brīvdienu mājas noteikumiem un apņemas tos ievērot. Atlikusī summa jāapmaksā pirms ierašanās, rēķinā norādītajā termiņā.

Rezervācijas anulēšana

Brīvdienu mājas rezervāciju iespējams atcelt līdz 14 dienām pirms rezervētā datuma. Atceļot pēc šī termiņa, tiek zaudēta veiktā iemaksa.

Teritorija

Brīvdienu māja atrodas privātā teritorijā. Lai piekļūtu mājiņai, ir jābrauc pa privātu ceļu, tādēļ ierašanos lūdzam saskaņot. Lūgums nestaigāt un nebraukt par kaimiņu zemnieku saimniecības teritoriju un laukiem. Lūdzu, iepazīstieties ar teritorijas plānu - pirtiņas teritorijā un pirtiņai pieguļošajā mežā variet brīvi staigāt. Lūgums netrokšņot un nespēlēt skaļu mūziku pēc pusnakts, ļaujot kaimiņiem, lauku ļaudīm, atpūsties pirms nākamās darba dienas.

Mājdzīvnieki

Mājdzīvnieki brīvdienu mājā un tās teritorijā ir laipni gaidīti. Lūdzu pieskatiet arī savus līdzpaņemtos mīluļus, lai tie netraucētu kaimiņiem un to dzīvniekiem.

Ugunskurs

Ugunskuru atļauts kurināt tikai tam paredzētajā vietā. Neatstājiet ugunskuru bez uzraudzības. Ugunskuram lūdzu lietot malku, kas tiek salasīta mežā vai pie upes. Skaldītā malka paredzēta krāsnij, kublam un grilam.

Grils

Pirms grila lietošanas, pārvietojiet to drošā attālumā no mājas un esiet piesardzīgi.

Drošības noteikumi

Kurinot krāsni, jāievēro piesardzība, malka jāpievieno mērenos daudzumos, nedrīkst piekraut ar to pilnu kamīna muti. Krāsns stikla durvis sakarst, tās nav trieciendrošas, sargājiet bērnus no tām un iekurināšanas materiāliem.

Pirts izmantošana

Ieteicamā temperatūra pirtī iešanai ir 70-80 grādi, ko var sasniegt pēc 2-3 stundu kurināšanas. Uz pirts akmeņiem atļauts liet tikai tīru ūdeni, aizliegts liet alu un aromātiskās eļļas, kā arī izmantot medu un kosmētikas līdzekļus atrodoties pirtī. Pēc pirts izmantošanas tā pati atdzisīs - krāsnij šībera nav. Pirtiņai slotiņas variet gatavot paši no mežā un Kalnavilkzemnieku teritorijā esošajiem augiem. Atvēsināties iespējams dīķī vai upē, bet ievērojiet, ka dīķis ir sekls. Neleciet tajā uz galvas.

Kubla lietošana

Kubla izmantošana ir par papildus maksu- 30 eiro. Nelabvēlīgu laika apstākļu (stipra vēja, lietus, sala) gadījumā kubla rezervāciju iespējams atcelt bez maksas dienu iepriekš. Kubls tiek pildīts ar upes ūdeni. Ieteicamā ūdens temperatūra kublā ir 38-40 grādi. Atkarībā no gaisa temperatūras, kubla kurināšana aizņems aptuveni 3 stundas. Nav ļauts kubla ūdenim pievienot jebkāda veida kosmētikas līdzekļus. Kubla vāks ir piestiprinātas ar gumiju, noņemiet to un uzmanīgi noveliet vāku divatā, nolieciet to horizontāli uz zemes. Lūdzu, kublā nielejiet nekādus kosmētikas līdzekļus - kubla ūdens pēc lietošanas nonāks dīķī. Pēc kubla izmantošanas atgrieziet ūdens krānu kubla apakšā (pie krāsns), lai ūdens iztek un nesasalst ziemas sezonā. Novietojiet vāku atpakaļ un piestipriniet ar gumiju. Kublu, lūdzu, izmazgājiet.

Ugunsdrošība

Brīvdienu mājā aizliegts ienest un glabāt ugunsnedrošus materiālus un lietot ierīces ar atklātu uguns liesmu. Sveces atļauts dedzināt tikai svečturos un novietojot tās stabilās un drošās vietās, neatstājot tās bez uzraudzības. Ugunsgrēka gadījumā jāizsauc glābšanas dienests (112), nepieciešamības gadījumā jālieto mājā pieejamie ugunsdzēšamie aparāti. Brīvdienu māja atrodas mežā ar augstu ugunsbīstamību, esiet uzmanīgi ar uguni. Brīvdienu mājas teritorijā nav atļauts rīkot uguņošanu un laist gaisa laternas, kā arī telpās dedzināt brīnumsvecītes.

Pirms aizbraukšanas

Lai nākamajiem viesiem pirts māja un apkārtne būtu tikpat tīra un kārtīga, lūdzu pirms aizbraukšanas:
- iztīriet un sakārtojiet iekštelpas;
- iztīriet kublu;
- nolieciet vietā visu, ko lietojāt;
- nomazgājiet traukus;
- iztīriet ledusskapi un notīriet plīti;
- novāciet gultasveļu;
- savāciet atkritumus un paņemiet līdz;
- aizslēdziet mājiņu un atslēgu pakariniet norunātajā vietā.

Bojājumi

Klients ir atbildīgs par visiem nodarītajiem bojājumiem naktsmītnei un tās inventāram, sedzot zaudējumus, ja tādi radušies klienta rīcības rezultātā. Klienta pienākums ir nekavējoties ziņot par sabojātam lietām vai notikušiem negadījumiem. Brīvdienu mājas teritorijā aizliegts ievest un lietot ieročus, narkotikas un psihotropās vielas.

Drošības pasākumi

Viesu drošībai brīvdienu mājas teritorijā tiek veikta videonovērošana. Pēc viesu pieprasījuma tā var tikt izslēgta.


Novēlot Jums jauku, mierīgu, dabas veltēm piepildītu atpūtu -

Elita un Jānis
Kalnavilkzemnieku saimnieki